Nasze szkoły

Zamknij

Andrzejki w "dziesiątce"

AP 11:02, 02.12.2015 Aktualizacja: 08:36, 12.10.2025
Skomentuj Andrzejki w "dziesiątce"

Ostatni Dzień listopada w Grupie Średniaków rozpoczął się od wielkiego poruszenia, ponieważ dotarła do nas wiadomość, iż zła Czarownica porwała Świętego Mikołaja wraz z przygotowanymi dla dzieci prezentami. Na szczęście, otrzymaliśmy od pewnej czarodziejki magiczną różdżkę oraz jej wielką Księgę zaklęć, gdzie były zapisane wszystkie zadania jakie musimy wykonać, aby uwolnić Mikołaja.


Na początku mieliśmy problem z magiczną księgą, ponieważ okazało się, że można ją otworzyć jedynie za pomocą magicznego zaklęcia połączonego z pięknym tańcem. Następnie odbył się pokaz andrzejkowej mody, po czym stworzyliśmy wielką pajęczynę przyjaźni. Nasi czarodzieje po zatańczeniu kociego tańca udali się do studni marzeń, gdzie trzeba było pomyśleć życzenie, a następnie chuchnąć na monetę i wrzucić ją do metalowej miski. Kolejno odbył się taniec zarówno "z" jak i "pod" miotłą oraz następne wróżby m. in. ekscytujący wyścig butów. Na koniec otrzymaliśmy informację, iż Św. Mikołaj zostanie uwolniony, ponieważ wspaniale poradziliśmy sobie ze wszystkim zadaniami. Całą zabawę zakończyliśmy wspólnym tańcem do piosenki "Kochajcie czarownice".

Joanna Okonkowska

(AP)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu brzeg24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%