Nasze szkoły

Zamknij

Święty Mikołaj zawitał do Zespołu Szkół nr 1 w Brzegu

AP 12:02, 12.12.2016
Skomentuj Święty Mikołaj zawitał do Zespołu Szkół nr 1 w Brzegu

Kiedy nadchodzi grudzień, każde dziecko, ale także wielu dorosłych, zaczyna czekać na przybycie świętego Mikołaja. Wszyscy znamy to ekscytujące uczucie - bliżej nieokreślony niepokój, jakaś radość i wielka nadzieja, że i tym razem Mikołaj o nas nie zapomni. I nie zapomniał! Nie tylko przyszedł do naszych domów w nocy z 5 na 6 grudnia, ale, ku radości wszystkich uczniów, przybył do Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu.


Wczesnym rankiem, tuż przed ósmą Mikołaj zaparkował sanie w szkolnym holu na parterze, dał odpocząć swoim reniferom, a sam oddał się czynnościom, które lubi najbardziej, czyli obdarowywaniem dzieci. Miał przy sobie wielki wór słodyczy i prezentów. Rozdawał dzieciom cukierki, a później odwiedził w klasach tych, którzy byli najgrzeczniejsi i wręczył im wspaniałe prezenty. Oczywiście  - nic za darmo. Każde dziecko odbierające niespodziankę proszone było przez Mikołaja i jego pomocników o wykonanie jakiegoś nietrudnego zadania. Radości i zabawom nie było końca. Aniołki i diabełki towarzyszące świętemu wymyślały najróżniejsze zadania, a uczniowie z wielką gorliwością je wykonywali.

Dzień minął bardzo szybko i wspaniale. Szkoda, że Mikołaj przychodzi tylko raz do roku. Na szczęście jest to tak pewne, jak to, że po nocy przychodzi dzień, więc w przyszłym roku znowu z wielką nadzieją  będziemy czekać. Zatem, do zobaczenia, Mikołaju!

Dziękujemy Samorządowi Szkolnemu wraz z opiekunami (pani Małgorzacie Węgrzynowskiej i pani Marioli Mesjasz-Walas) za przygotowanie tej wspaniałej zabawy oraz Radzie Rodziców, która zadbała, aby w worku Mikołaja nie zabrakło słodyczy dla wszystkich uczniów.

Przygotowała: Magdalena Koralewska

(AP)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu brzeg24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%