Nasze szkoły

Zamknij

Wieczór wspomnień w SOSW Grodków

DAW 16:36, 04.05.2017 Aktualizacja: 04:55, 27.09.2025
Skomentuj Wieczór wspomnień w SOSW Grodków

Co roku w naszej placówce odbywają się cykliczne spotkania z poezją, podczas których nasi wychowankowie prezentują swoje  zdolności recytatorskie i muzyczne.   Uczestniczą w nich rodzice i opiekunowie naszych uczniów, zaproszeni goście ( sponsorzy i przyjaciele placówki ), wszyscy pracownicy Ośrodka.


W dniu 26 kwietnia mogliśmy obejrzeć kolejny,  przygotowany przez młodzież SOSW w Grodkowie , montaż słowno-muzyczny, tym razem pod hasłem Wieczór wspomnień.  Był to wyjątkowy, wzruszający wieczór. Szczególnie na długo utkwi  wszystkim w pamięci prezentacja multimedialna  przygotowana ze starych zdjęć, ukazujących zmieniającą się historię placówki, jego pierwszych wychowanków, nauczycieli, wychowawców. Pięknie przygotowany montaż słowno - muzyczny dopełniał  całości, a honorowi goście - emerytowani pracownicy - dyskretnie ocierali łzy, bo któż nie wzruszy się, patrząc na pożółkłą kartkę z pamiętnika... bo taki był to wieczór.

(DAW)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu brzeg24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%