Master Truck 2018: Master of light [fotorelacja]

0

Do Polskiej Nowej Wsi pod Opolem przyjechało tysiące ludzi po to, by pojawić się na zlocie 14. edycji Master Truck. Na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi pojawiło się ponad 200 ciężarówek, które przybyły z różnych części Polski. Nie zabrakło również tych spoza granic naszego kraju.


Impreza rozpoczęła się w zeszły piątek (20.07) i potrwa do niedzieli (22.07). Zainteresowanie 14. edycją Master Truck Show jest ogromne. Do pod opolskiej wsi przyjechało wielu entuzjastów ciężkich samochodów.

W sobotę około 21.30, właściciele i kierowcy ciężarówek oraz innych pojazdów, które pojawiły w Polskiej Nowej Wsi włączyli światła, rozświetlając płytę lotniska oraz autodrom.

Na przybyłych czekały liczne atrakcje, które zapewnił organizator, a wśród nich pokazy i konkursy. Możliwe było również odwiedzenie wesołego miasteczka, przejażdżka samochodem terenowym czy lot szybowcem.

W ostatnim dniu o godzinie 14.00 na scenie pojawi się główna gwiazda gwiazda, dobrze znana z hitu „Pump it up” – belgijski wokalista Danzel. Półgodziny wcześniej popis swoich umiejętności pokaże akordeonista z Chróściny – Lukas Gogol, zwycięzca programu TVN „Mam talnt”.

Wśród najbardziej znanych marek produkujących samochody ciężarowe: Tatra, IVECO, MAN, Vogel, Scania, Mercedes, Texel, DAF, Vovlvo, Renault nie zabrakło również stiuningowanych ciągników amerykańskich z charakterystyczną wydłużoną przednią maskę.

Każdy uczestnik pokazu mógł wejść do środka kabiny, usiąść za kierownicą, odpalić silnik czy włączyć klakson. Poniżej galeria z soboty (21.07.2017):