Kino Odra przygotowało pięć propozycji filmowych

0

W tym tygodniu zapraszamy do Kina Odra na pięć propozycji filmowych: „Dzień czekolady” i „Aladyn” (także w wersji 3D), „Oszustki” z Anne Hathaway i Rebel Wilson w rolach głównych, kontynuację hitu „Sekretne życie zwierzaków domowych” oraz na nieprawdopodobną historię jednej z największych gwiazd muzyki w historii popu i rocka – Eltona Johna. Zapraszamy do Kina Odra!


„Dzień czekolady”
To zachwycająca ekranizacja pełnej magii książki, która opowiada o przygodach Moniki i Dawida. Dwójkę niezwykłych bohaterów połączy nie tylko przyjaźń, ale też wspólny sekret. Odkryją świat, w którym żyją zjadacze poniedziałków, wtorków i kolejnych dni tygodnia. Czy uda im się spełnić marzenie i cofnąć czas? Poznaj z nimi tajemnicę starego zegara i obudź szalonego Skoczka Czasu, który za pomoc żąda zapłaty w czekoladzie. A jeśli będziesz mieć odwagę… nie zamykaj oczu i zmierz się ze złą wiedźmą wykradającą dzieciom ich drogocenne wspomnienia! „Dzień czekolady” to opowieść o tęsknocie, miłości i wyobraźni tak potężnej, że niemożliwe staje się możliwe, zmieniając życie wszystkich bohaterów na zawsze! Zapraszamy do Kina Odra.
Więcej informacji, zwiastun i bilety online na: http://kultura.olawa.pl/filmy/dzien-czekolady/

„Aladyn”
Ostatnimi czasy Disney nas rozpieszcza, jeśli chodzi o aktorskie adaptacje klasycznych animacji. Niedawno do kin wyszedł „Dumbo”, a już w lipcu swoją premierę będzie miał wyczekiwany przez wielu „Król Lew”. W przerwie między tymi dwiema produkcjami na dużym ekranie wyświetlany jest „Aladyn”, którego reżyserii podjął się Guy Ritchie.
Aladyn – rozrabiaka o czystym sercu zostaje przypadkowo zamieszany w spisek Dżafara – potężnego wezyra, a w jego ręce trafia lampa oliwna przeznaczona dla czarnoksiężnika. Bohater niechcący wywołuje zamkniętego w niej Dżina (Will Smith) – kolorową postać nie z tego świata… W Kinie Odra także w 3D!
Więcej informacji, zwiastun i bilety online na: http://kultura.olawa.pl/filmy/aladyn/

„Oszustki”
W brawurowej komedii z udziałem Anne Hathaway („Interstellar”, „Praktykant”, „Diabeł ubiera się u Prady”), Rebel Wilson („Pitch Perfect”, „Druhny”) i Alexa Sharpa („Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach”), młody milioner stanie się obiektem rywalizacji dwóch oszustek, zarabiających na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn.

KINÓWKI.pl

„Sekretne życie zwierzaków domowych 2”
Druga część wielkiego przeboju „Sekretne życie zwierzaków domowych”. Pierwsza część cieszyła się na całym świecie gigantyczną popularnością, ściągając do kin tłumy widzów. Zachwytu nie kryli także krytycy filmowi.
Poznamy dalsze losy najsłodszych zwierzaków świata, które, gdy tylko zamykamy drzwi, wychodząc do szkół i pracy, prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie.

„Rocketman”
Nieprawdopodobna historia jednej z największych gwiazd muzyki w historii popu i rocka. Poznamy Eltona Johna na chwilę przed przełomem w jego karierze. „Rocketman” to niezwykła podróż przez życie – od nieśmiałego geniusza pianina Reginalda Dwighta po absolutną międzynarodową megagwiazdę popu, znaną jako Elton John.
Inspirująca, poruszająca opowieść, osadzona w muzyce Eltona Johna, w którego postać wciela się Taron Egerton. Na naszych oczach chłopak z małego miasteczka stanie się jedną z ikon popkultury i największych osobowości XX wieku.
W filmie zobaczymy także Jamiego Bella, Richarda Maddena i Bryce Dallas Howard.