Burmistrz Wrębiak w #hot16challenge2. Jest muzyczna odpowiedź na nominację

0
fot. archiwum

Burmistrz Jerzy Wrębiak  kilka dni temu otrzymał nominację do #hot16challenge2. Do muzycznego wsparcia dla tej szczytnej akcji zaprosił go Jędrek Mazurkiewicz (młody kajtek). Odpowiedź włodarza Brzegu pojawia się z niewielkim opóźnieniem, ale najważniejszy jest udział.

Raperski występ Jerzego Wrębiaka to bardzo optymistyczny przekaz o planach na przyszłość, a w tekście pojawiła się zachęta do pomagania i wzajemnego wspierania się w trudnych czasach.

Oczywiście na koniec pojawiły się kolejne nominacje. Burmistrz Brzegu zaprosił do akcji Magdalenę Michalak, uczestniczkę Szansy na Sukces oraz Marka Kudrę, dyrygenta Brzeskiej Orkiestry Symfonicznej im. Księcia Jerzego II Piasta.

#hot16challenge2 to akcja zapoczątkowana przez środowisko polskiego Hip-Hopu, której celem jest zbieranie pieniędzy na wsparcie dla lekarzy i pielęgniarek walczących na pierwszej linii frontu z koronawirusem.

Burmistrz Wrębiak w #hot16challenge2

Z czasem przyłączyli się do niej ludzie z rozmaitych środowisk – politycy, aktorzy, ludzie kultury i celebryci. Na koncie akcji są już ponad 3 miliony złotych.