Zuzanna Wikieł blisko podium konkursu Grand Prix w konnych skokach przez przeszkody

0
Reklama

Miniony weekend (22-24 marca) w Lesznie znów stał pod znakiem halowych zawodów konnych. Hipodrom gościł zawodników i zawodniczki z całej Polski, a naszą reprezentantką był Zuzanna Wikieł. Młoda zawodniczka i jej koń Zaletto Blue wywalczyli 4. miejsce w konkursie Grand Prix z przeszkodami na wysokości 125 cm.


Po raz kolejny Leszno było gospodarzem Halowych Zawodów Ogólnopolskich oraz Halowych Zawodów Regionalnych Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody. Dla Zuzanny Wikieł była to doskonała okazja do przygotowań przed kwietniowymi Halowymi Mistrzostwami Polski i Halowym Pucharem Polski Dzieci i Młodzieży.

  • „W piątek i sobotę Zuzanna zaliczyła udane przejazdy, ale troszkę zabrakło do czołówki klasyfikacji, natomiast w niedzielę odbyły się finały, a Zuzia wystartowała w Grand Prix z przeszkodami na wysokości 125 cm. To był jej debiut na takiej wysokości i poradziła sobie bardzo dobrze” – mówi Karolina Miśkiewicz – Wikieł, mama Zuzanny.


Co ciekawe, żaden zawodnik i zawodniczka nie pojechali „na czysto” bez zrzutek, co tylko potwierdza stopień trudności, ale świetny czas przejazdu Zuzanny pozwolił na zajęcie 4. miejsca w klasyfikacji końcowej.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama