Mistrzyni i wicemistrzyni województwa w lekkiej atletyce

0

Uczennice brzeskiej „Piątki” zdominowały konkurencję – bieg na 600m w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci L.A.

06.06. to szczęśliwa data dla naszych sióstr bliźniaczek. W tym dniu , w Opolu nie miały sobie równych w biegu na dystansie 600m. Daria Bąbelewska  uczyniła to w stylu prawdziwej zwyciężczyni prowadząc  bieg od startu do mety. Narzuciła swoje tempo i niezagrożona ukończyła bieg z wynikiem 1:47:36 zdobywając złoty medal,  tym samym obroniła tytuł Mistrzyni województwa opolskiego. Klaudia Bąbelewska  pokonała rywalki (oprócz siostry) świetnym finiszem i zakończyła bieg z czasem 1:47:77 zdobywając srebro. W tym biegu Klaudia pokonała nie tylko koleżanki z innych szkół województwa opolskiego, ale także samą siebie bijąc swój życiowy rekord. Brawo dla naszych uczennic.

Opiekun: Regina Wyrwas