Natalia Bajor po raz 3. z rzędu Mistrzynią Polski!!!

0

Natalia Bajor została po raz 3. z rzędu indywidualną mistrzynią Polski w tenisie stołowym. Brzeżanka odniosła ten niebywały sukces na 88 Indywidualnych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Białymstoku w dniach 28 lutego – 01 marca.

Ten spektakularny hat trick wrocławianka uzyskała po zwycięstwie w finale 4-3 nad Pauliną Krzysiek (Start Nadarzyn). Ponadto zawodniczka KU AZS UE Wrocław (trener Zdzisław Tolksdorf) zdobyła złoty medal i mistrzostwo Polski w grze podwójnej (z Kingą Stefańską z KTS Siarka Tarnobrzeg) oraz brązowy medal w grze mieszanej, grając razem z Jakubem Perkiem (ZKS Zielona Góra). Tytuł mistrza Polski wśród mężczyzn wywalczył Jakub Dyjas (Energa KTS Toruń), który w finale pokonał 4-3 Patryka Chojnowskiego (KS AZS AWFiS Gdańsk).