„Triathlon Stan Umysłu Lewin Brzeski”. Zaproszenie dla kibiców

0

Już w niedzielę (5. września) na plaży w Lewinie Brzeskim do rywalizacji stanie kilkudziesięciu zawodników, którzy wezmą udział w wydarzeniu, pn. „Triathlon Stan Umysłu Lewin Brzeski edycja O2”. Rywalizacja rozpocznie się o godz. 10:00 i organizatorzy liczą, że kibice licznie przybędą dopingować startującym.

Triathlon nazywany też trójbojem to wszechstronna dyscyplina sportowa będąca kombinacją pływania, kolarstwa i biegania. Zawodnik kolejno płynie, jedzie na rowerze i biegnie, a czas końcowy obejmuje również zmianę stroju i sprzętu sportowego. Zawody w tej dyscyplinie wkrótce rozegrane zostaną na plaży w Lewinie Brzeskim.

Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza mieszkańców gminy Lewin Brzeski oraz gości na plażę miejską w Lewinie Brzeskim do uczestnictwa jako kibice w imprezie sportowej pn. „Triathlon Stan Umysłu Lewin Brzeski edycja O2”, która odbędzie się 5 września br., start o godzinie 10:00. – czytamy w komunikacie przesłanym do naszej redakcji.

Dodajmy, że łącznie 50 zawodników weźmie udział w niedzielnych (05.09) zmaganiach sportowych. Rywalizacja na dystansie 1/8 IM, obejmuje 475 m pływania, 22,5 km jazdy na rowerze oraz 5,275 km biegu. Emocje gwarantowane.