Ostatnie dni zapisów do XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

0

W piątek 10 października, zakończą się zapisy do XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W nadchodzącej edycji największy turniej piłkarski dla dzieci w Europie zyska nową kategorię wiekową: U-8. Mecze finałowe rozegrane zostaną na Stadionie Narodowym w Warszawie, a zwycięzcy wyjadą na mecz Reprezentacji Polski.


 

 Jak zgłosić drużynę?

Drużyny w trzech kategoriach wiekowych: do lat 8, 10 i 12 mogą zgłaszać nauczyciele oraz trenerzy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego, umieszczonego na oficjalnej stronie www.zpodworkanastadion.pl. Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” przeznaczony jest dla dzieci ze szkół podstawowych, uczniowskich klubów sportowych oraz Akademii Młodych Orłów. Każdy zespół może liczyć od 7 do maksymalnie 12 zawodników w kategorii U-8 oraz od 6 do 10 osób w U-10 i U-12. Za udział każdej drużyny w Turnieju trenerzy otrzymają nagrody w postaci koszulek piłkarskich.

 

– Drodzy młodzi przyjaciele! Zapinamy pasy i ruszamy! Oto startuje dla Was największa w Europie piłkarska karuzela.  XV edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” wkrótce nabierze rozpędu. Eliminacje, kolejne szczeble, by w końcu spotkać się na początku maja 2015 na Stadionie Narodowym. Zabawa, zabawą, ale rywalizacja będzie z pewnością wielka. Pokażecie na pewno swoje talenty wzmocnione odpowiednio ambicją i pasją. Pamiętajcie, bez tego nie będzie ani dobrego futbolu, ani satysfakcji. Liczę na Was! Do zobaczeni w Wielkim Finale na Stadionie Narodowym – powiedział Zbigniew Boniek, Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Skuteczne przejście linii obrony (fot. A. Kraszewski)

fot. A. Kraszewski