Brzeżanka multimedalistką MP

0

TENIS STOŁOWY

W dniach od 30 kwietnia do 3 maja, na obiektach sportowych KS Bronowianka w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. Turniej zakończył się dużym sukcesem brzeżanki Natalii Bajor, trenującej w KU AZS UE Wrocław, która zdobyła aż trzy tytuły mistrzowskie i dołożyła jeszcze brązowy medal.

W grze pojedynczej, brzeżanka w finale pokonała 4-1 |6,3,-5,12,9| Paulinę Knyszewską z KS Bronowianka.W grze mieszanej, Natalia wspólnie z Szymonem Szewczykiem z LUKS Warmia Lidzbark Warmiński, wygrała w finale 3-2 |-9,10,7,-8,10| z Agatą Uchnast |MKS Jedynka Łódź| i Tomaszem Kotowskim z KST Energa – Manekin Toruń.

W grze drużynowej, nasza zawodniczka występując z koleżanką klubową Martą Chrabąszcz, w finale wygrały 3-0 z KS Bronowianką |P. Knyszewska, Dominika Wołowiec|. Punkty dla akademiczek zdobyły – N.Bajor 9,5 i M. Chrabąszcz 5,5.

W grze podwójnej, Natalia wspólnie z Julią Ślazak z MKS Jedynka Łódź, w walce o finał uległy 2-3 |7,-5,6,-10,-9| parze Karolina Pęk/Alicja Śliwa z KS Bronowianka Kraków.