Porażka z wiceliderem

0
SONY DSC

PIŁKA NOŻNA – IV. LIGA

W środę, na stadionie im. Mieczysława Kawiaka w Lewinie Brzeskim, miejscowa Olimpia podejmowała wicelidera z Głubczyc.

Przez większą część meczu piłkarze Olimpii częściej gościli na połowie rywali, od pierwszych minut atakując drużynę z Głubczyc. Niestety, towarzyszyły temu liczne faule i niecelne strzały. Pierwsze 45’ minut meczu nie przyniosło zmiany wyniku, mimo ogromnego zapału i starań Olimpii. W drugiej połowie Polonia pokazała swoje możliwości. Pierwszą dobrą okazję na zdobycie gola zmarnowała w 65’ minucie. Jednak w kolejnej akcji, pięć minut później, Mariusz Wiciak podał do Jacka Lenartowicza, który pokonał stojącego między słupkami lewińskiej bramki Dudzika.
Wraz ze zbliżającym się końcem meczu gra nabrała rozpędu. Gospodarze rzucili się do odrabiania strat, ale od 84’ minuty przegrywali już 0:2, po trafieniu Patryka Krywko.
Mimo prób z jednej i drugiej strony, więcej goli już nie padło i mecz skończył się wygraną Polonii 2:0.