Stal gra z Gogolinem

1

W 3. kolejce rozgrywek IV. ligi Stal Brzeg gra na własnym boisku z MKS-em Gogolin. Po 45. minutach jest wynik 0:0.

Stal jest stroną przeważającą. Groźne strzały Jaworskiego z 11’minuty zza pola karnego, a zwłaszcza akcja z 18’minuty sprawiły, że bliżej gola byli miejscowi. Z prawej strony dośrodkował Szpak, a w polu karnym MKS-u najwyżej na 5 metrze wyskoczył Lipiński. Uderzył mocno z głowy, ale przestrzelił nad poprzeczką. Najlepszą okazję zmarnował w 26’minucie Jaworski. Kulczycki rozglądał się z piłką na 30 metrze i w końcu wypatrzył w polu karnym Jaworskiego. Zagrał do niego idealnie w tempo, a napastnik Stali znalazł się sam na sam z bramkarzem gości. Z bliskiej odległości Jaworski spróbował uderzenia lobem i to był zły wybór, bo piłka tylko odbiła się od zewnętrznej strony poprzeczki.

Na kolejną setkę brzeżanie czekali do 34’minuty. Gajda zacentrował z lewej flanki na długi słupek. Tam zza pleców obrońcom wyrósł Lipiński i mógł spytać bramkarza, w który róg posłać mu piłkę. Zamiast tego fatalnie spudłował. Dobrze, że niewykorzystane sytuacje się nie zemściły. Stal remisuje do przerwy z MKS-em Gogolin 0:0.