Instagram i Messenger integrują się

0
Instagram Messenger

Myślę, że znaczna część z Was korzysta z Messengera, komunikatora internetowego od Facebooka. Tak samo sporo osób korzysta też z Instagrama, gdzie może przeglądać różne, ciekawe zdjęcia, jak i samemu się nimi chwalić. Stało się to, co było zapowiadane od dawna – Instagram łączy się z Messengerem

Wiadomości z Instagrama w Messengerze

Jak zapowiadano, tak zrobiono. Od dzisiaj pierwsi użytkownicy mogą doświadczyć pierwszych efektów integracji Instagrama z Messengerem. Wiadomości z tego komunikatora, dostępne są w Instagramie. Co ma to na celu? Po pierwsze, wiadomości na Instagramie zostaną teraz bardziej rozbudowane. Będziemy mieć dostęp do większej ilości funkcji. Instagram Direct zostaje rozbudowane o takie rzeczy jak zmiana tła, emotikony, reakcje, znikające wiadomości, cytowanie czy wspólne oglądanie wideo. Po drugie, z jego poziomu znajdziemy osoby, które nie mają konta na tym serwisie, ale są na Messengerze. Tak samo wygląda to w drugą stronę. Z Messengera znajdziemy ludzi, którzy korzystają z Instagrama, ale nie mają konta na Facebooku.

Instagram Messenger

Zmiany te wprowadzane są stopniowo. Oznacza to, że niekoniecznie już teraz znajdziecie to u siebie, ale już niedługo powinno to zagościć na Waszych urządzeniach. Aktualnie zmiany te trafiają do mieszkańców kilku, nieznanych z nazwy krajów. W najbliższej przyszłości trafi to jednak na cały świat i wtedy znajdziecie te nowości także u siebie. Korzystacie z Instagrama? Jak Wam się podobają takie zmiany? Myślicie, że to dobre zmiany czy jednak nie były one szczególnie potrzebne.