Śledź swoje paczki, które zamówiłeś do Żabki w ich aplikacji!

0
Żappka

Jak często robicie zakupy w Żabce? Zdarza Wam się podczas zamawiania paczki, jako punkt odbioru wybrać właśnie ten sklep? Często jest to ułatwienie dla osób, które w standardowych godzinach dostaw mogą być np. w pracy. Teraz będziecie mogli śledzić swoją przesyłkę w aplikacji tego sklepu!

Śledź swoją paczkę w Żappce

Żabka już od dawna oferuje swoim klientom korzystanie z aplikacji Żappka. To w niej możemy zbierać tzw. żappsy, czyli punkty za zakupy, które możemy wymieniać później na różne produkty. Tam też znajdziemy specjalne promocje dla użytkowników tej aplikacji. Niedawno wprowadzili oni także swoją metodę płatności bezgotówkowej z użyciem właśnie tej apki, Żabka Pay. Teraz aplikacja ta zostaje rozbudowana o kolejną funkcję!

Żappka Post

Nowa usługa Żappki to Żappka Post. Pozwoli ona nam na śledzenie naszych przesyłek, które zamawiamy docelowo do wybranego sklepu z szyldem zielonej żabki. Nie będziemy musieli korzystać z innych aplikacji do śledzenia przesyłek bądź używać strony przewoźnika w tym celu. Żappka będzie nam wysyłać powiadomienia z aktualnym statusem naszej paczki, od wyjścia od nadawcy do momentu dotarcia do Żabki. Co więcej, pokaże się nam tam też kod odbioru paczki. Nie będziemy musieli szukać go wśród wszystkich SMS-ów. Wszystko będzie łatwo dostępne, w jednym miejscu, w jednej aplikacji. To całkiem ciekawa nowość, która jeszcze bardziej zachęca do korzystania z tej aplikacji. Jako iż sam korzystam z aplikacji Żappka, to przy najbliższej okazji z chęcią przetestuję tę funkcję.