Amazon oraz IKEA podejmują współpracę z firmą InPost!

0
InPost

Paczkomaty InPost to aktualnie chyba najwygodniejsza forma wysyłania czy odbierania przesyłek. Kilka kliknięć i gotowe, a Paczkomaty są teraz praktycznie wszędzie, nawet bywają na wsiach. Od teraz, zamówienia ze sklepu IKEA oraz Amazonu będziemy mogli zamówić sobie właśnie z tą metodą wysyłki!

Od teraz, gdy zrobimy zakupy przez internet na stronie niemieckiego Amazonu, możemy wybrać nową metodę dostawy. Są to Paczkomaty InPost, jedna z najpopularniejszych, szczególnie w czasach pandemii koronawirusa, metod wysyłki. Brak bezpośredniego kontaktu z drugą osobą oraz możliwość bezdotykowej obsługi Paczkomatu sprawiają, że jest to bardzo bezpieczna metoda. No też na pewno jest ona bardzo szybka i wygodna – możemy to zrobić kiedy tylko chcemy, nawet w środku nocy.

Paczkomaty InPost

Kolejnym sklepem, który podjął się współpracy z InPostem jest IKEA. Oficjalnie zostaliśmy poinformowani, że ponad 4000 produktów będzie dostępnych z możliwością dostawy do Paczkomatów InPost. To nie tylko wygodniejsza metoda, ale i tańsza – koszt dostawy ma wynosić 12 zł. W końcu będziemy mogli zamówić sobie np. lampkę z dostawą do Paczkomatu. Myślę, że to bardzo pozytywna informacja dla wielu osób. Zarówno IKEA, jak i niemiecki Amazon, mają bardzo dużo klientów w naszym kraju. Szczególnie ten szwedzki sklep, znajdziemy tam chyba dosłownie wszystko. To z pewnością ułatwi nam życie. Korzystacie z Paczkomatów InPost? Co sądzicie na ich temat? Jaka metoda wysyłki jest, Waszym zdaniem, najlepsza?