Mistrzostwa Brzeskich Szkół w Pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta

0

Mistrzostwa Brzeskich Szkół w Pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta

Ciąg dalszy z poprzedniego numeru 

CHŁOPCY – Klasa V
22m stylem dowolnym
1. Adam Denes – PSP-5 – 0.12.62s
2. Sebastian Dyda – PSP-5 – 0.14.79s
3. Kacper Kopczuk – PSP-5 – 0.14.97s
4. Dawid Adamczyk – ZS-2 – 0.15.00s
5. Sebastian Kowalik – PSP-3 – 0.16.51s
6. Grzegorz Lisowiec – ZS-2 – 0.17.56s
7. Joel Guszpit – PSP-3 – 0.17.84s
8. Paweł Strycharz – ZS-1 – 0.18.65s
9. Mateusz Gawlik – ZS-1 – 0.19.19s
10. Marcin Techmański – ZS-1 – 0.20.53s
11. Wojciech Staworowski – PSP-1 – 0.24.11s
12. Damian Konrad – ZS-1 – 0.27.91s

CHŁOPCY – Klasa V
22m stylem dowolnym
1. Adam Denes – PSP-5 – 0.12.62s
2. Sebastian Dyda – PSP-5 – 0.14.79s
3. Kacper Kopczuk – PSP-5 – 0.14.97s
4. Dawid Adamczyk – ZS-2 – 0.15.00s
5. Sebastian Kowalik – PSP-3 – 0.16.51s
6. Grzegorz Lisowiec – ZS-2 – 0.17.56s
7. Joel Guszpit – PSP-3 – 0.17.84s
8. Paweł Strycharz – ZS-1 – 0.18.65s
9. Mateusz Gawlik – ZS-1 – 0.19.19s
10. Marcin Techmański – ZS-1 – 0.20.53s
11. Wojciech Staworowski – PSP-1 – 0.24.11s
12. Damian Konrad – ZS-1 – 0.27.91s

CHŁOPCY – Klasa V
22m stylem klasycznym
1. Piotr Suzanowicz – ZS-1 – 0.18.37s
2. Kacper Małanicz – PSP-5 – 0.21.28s
3. Łukasz Zuzek – ZS-1 – 0.21.66s
4. Sebastian Dyda – PSP-5 – 0.23.28s
5. Kamil Janas – ZS-2 – 0.26.30s
6. Wojciech Gabruk – PSP-3 – 0.26.35s

CHŁOPCY – Klasa V
22m stylem grzbietowym
1. Joel Guszpit – PSP-3 – 0.18.41s
2. Grzegorz Sawicki – PSP-5 – 0.18.78s
3. Wojciech Maciocha – PSP-5 – 0.20.11s
4. Łukasz Oleksik – PSP-3 – 0.20.72s
5. Sebastian Kowalik – PSP-3 – 0.21.85s
6. Marcin Techmański – ZS-1 – 0.25.25s.
7. Paweł Strycharz – ZS-1 – 0.27.41s

CHŁOPCY – Klasa V
44m stylem dowolnym
1. Adam Denes – PSP-5 – 0.29.72s
2. Grzegorz Wojcieszek – PSP-5 – 0.31.50s
3. Kacper Kopczuk – PSP-5 – 0.34.38s
4. Dawid Adamczyk – ZS-2 – 0.36.09s
5. Mateusz Małecki – PSP-5 – 0.37.38s
6. Adam Mazur – PSP-3 – 0.39.84s
7. Mateusz Gawlik – ZS-1 – 0.45.06s
8. Grzegorz Lisowiec – ZS-2 – 0.48.04s
9. Krzysztof Olszuk – PSP-1 – 0.49.12s
10. Wojciech Gabruk – PSP-3 – 0.50.44s
11. Damian Konrad – ZS-1 – 0.57.09s

CHŁOPCY – Klasa V
44m stylem klasycznym
1. Piotr Pączek – ZS-2 – 0.40.82s
2. Piotr Suzanowicz – ZS-1 – 0.41.87s
3. Łukasz Zuzek – ZS-1 – 0.54.07s
4. Kacper Małanicz – PSP-5 – 0.55.09s
5. Kamil Janas – ZS-2 – 1.07.63s

CHŁOPCY – Klasa V
44m stylem grzbietowym
1. Piotr Pączek – ZS-2 – 0.41.13s
2. Grzegorz Wojcieszek – PSP-5 – 0.42.34s
3. Grzegorz Sawicki – PSP-5 – 0.46.91s
4. Adam Mazur – PSP-3 – 0.47.34s
5. Mateusz Małecki – PSP-5 – 0.50.82s
6. Marek Wawrzyniak – PSP-1 – 0.57.09s
7. Krzysztof Olszuk – PSP-1 – 1.00.65s

CHŁOPCY – Klasa VI
22m stylem dowolnym
1. Wojciech Tymków – PSP-5 – 0.12.88s
2. Arek Karolewicz – PSP-5 – 0.14.50s
3. Konrad Kruczek – ZS-1 – 0.14.72s
4. Lucjan Nowak – ZS-1 – 0.14.88s
5. Dominik Maciocha – PSP-5 – 0.14.94s
6. Krzysztof Górski – PSP-5 – 0.14.97s
7. Maciej Mirowski – PSP-1 – 0.15.35s
8. Tomasz Florek – ZS-2 – 0.15.40s
9. Damian Skrobich – ZS-1 – 0.15.53s
10. Patryk Schwarz – ZS-1 – 0.16.40s
11. Bartłomiej Roman – PSP-3 – 0.16.53s
12. Robert Zięba – ZS-1 – 0.17.09s
13. Marcin Kowalczyk – PSP-3 – 0.18.41s
14. Kamil Szefer – ZS-1 – 0.18.88s
15. Łukasz Jarzembocki – PSP-3 – 0.18.91s

CHŁOPCY – Klasa VI
22m stylem klasycznym
1. Wojciech Różański – PSP-5 – 0.18.14s
2. Wojciech Luby – PSP-5 – 0.18.28s
3. Marcin Łysanowicz – ZS-1 – 0.20.25s
4. Konrad Kruczek – ZS-1 – 0.21.19s
5. Szymon Kozłowski – ZS-1 – 0.24.24s
6. Bartłomiej Roman – PSP-3 – 0.24.35s
7. Marcin Kowalczyk – PSP-3 – 0.27.62s

CHŁOPCY – Klasa VI
22m stylem grzbietowym
1. Piotr Fudali – PSP-5 – 0.17.85s
2. Dawid Kowalczyk – PSP-5 – 0.18.03s
3. Lucjan Nowak – ZS-1 – 0.19.19s
4. Marcin Podstawka – ZS-1 – 0.20.12s
5. Marek Łazarewicz – ZS-1 – 0.21.60s
6. Daniel Radosz – ZS-1 – 0.21.94s
7. Adrian Konopko – ZS-1 – 0.22.10s
8. Szymon Kozłowski – ZS-1 – 0.22.88s

CHŁOPCY – Klasa VI
44m stylem dowolnym
1. Wojciech Tymków – PSP-5 – 0.29.14s
2. Dominik Maciocha – PSP-3 – 0.34.81s
3. Tomasz Florek – ZS-2 – 0.34.82s
4. Krzysztof Górski – PSP-5 – 0.35.16s
5. Robert Zięba – ZS-1 – 0.38.53s
6. Patryk Schwarz – ZS-1 – 0.39.19s
7. Filip Sawicki – ZS-1 – 0.39.69s
8. Kamil Szefer – ZS-1 – 0.41.55s

CHŁOPCY – Klasa VI
44m stylem klasycznym
1. Wojciech Różański – PSP-5 – 0.42.44s
2. Wojciech Luby – PSP-5 – 0.42.56s
3. Maciej Mirowski – PSP-1 – 0.48.09s
4. Marcin Łysanowicz – ZS-1 – 0.48.98s
5. Damian Skrobich – ZS-1 – 1.03.00s

CHŁOPCY – Klasa VI
44m stylem grzbietowym
1. Piotr Fudali – PSP-5 – 0.40.72s
2. Arek Karolewicz – PSP-5 – 0.41.28s
3. Dawid Kowalczyk – PSP-5 – 0.43.10s
4. Marcin Podstawka – ZS-1 – 0.48.87s
5. Adrian Konopko – ZS-1 – 0.49.19s
6. Daniel Radosz – ZS-1 – 0.49.47s
7. Marek Łazarewicz – ZS-1 – 0.51.29s
8. Filip Sawicki – ZS-1 – 0.57.11s

CHŁOPCY
4x22m stylem zmiennym
1. Wojciech Tymków – PSP-5 – 1.19.34s
2. Adam Denes – PSP-5 – 1.26.12s
3. Piotr Pączek – ZS-2 – 1.29.09s
4. Wojciech Różański – PSP-5 – 1.29.64s
5. Dominik Maciocha – PSP-5 – 1.34.96s
6. Piotr Suzanowicz – ZS-1 – 1.35.84s
7. Grzegorz Wojcieszek – PSP-5 – 1.37.87s
8. Kacper Kopczuk – PSP-5 – 1.41.97s
9. Piotr Fudali – PSP-5 – 1.42.72s
10. Tomasz Florek – ZS-2 – 1.43.53s
11. Aleksander Kowalski – ZS-2 – 1.44.34s
12. Radosław Rogala – PSP-5 – 1.50.91s
13. Damian Tabak – PSP-5 – 1.51.85s
14. Wojciech Kochański – PSP-5 – 1.59.07s
15. Kamil Janas – ZS-2 – 2.12.31s