PIŁKARSKIE WYNIKI I TABELE

0

PIŁKARSKIE WYNIKI I TABELE

LIGA OKRęGOWA

Grupa I
XXIX kolejka: Start Siołkowice – BTP Piast Brzeg 1:4; Start Dobrodzień – LZS Widawa 5:2; ZKS Górażdże – Odra II Opole 4:2; Polonia Domaszowice – Unia Kolonowskie 2:1; LZS Kotórz – Hetman Byczyna 5:1; LZS Mechnice – Pogoń Łosiów (b) 1:1; Skalnik Tarnów Op. (s) – Orzeł Źlinice (b) 1:3; LZS Grodziec – Małapanew Ozimek 1:2 

PIŁKARSKIE WYNIKI I TABELE

LIGA OKRęGOWA

Grupa I
XXIX kolejka: Start Siołkowice – BTP Piast Brzeg 1:4; Start Dobrodzień – LZS Widawa 5:2; ZKS Górażdże – Odra II Opole 4:2; Polonia Domaszowice – Unia Kolonowskie 2:1; LZS Kotórz – Hetman Byczyna 5:1; LZS Mechnice – Pogoń Łosiów (b) 1:1; Skalnik Tarnów Op. (s) – Orzeł Źlinice (b) 1:3; LZS Grodziec – Małapanew Ozimek 1:2
1. Start Dobrodzień             29     66     60:26
2. LZS Kotórz                     29     59     58:22
3. BTP Piast Brzeg              29     58     72:26
4. Małapanew Ozimek         29     57     61:29
5. LZS Mechnice                 29     54     66:44
6. LZS Grodziec                 29     44     51:41
7. Pogoń Łosiów (b)            29     39     48:49
8. Orzeł Źlinice (b)             29     38     47:39
9. LZS Widawa                  29     35     57:68
10. Polonia Domaszowice   29     32     34:62
11. Odra II Opole              29     31     54:51
12. Unia Kolonowskie         29     30     42:76
13. ZKS Górażdże             29     29     31:68
14. Hetman Byczyna         29     26     37:56
15. Skalnik Tarnów Op. (s)     29     25     24:44
16. Start Siołkowice         29     22     31:72

KLASA A

Grupa I
XXVI kolejka: LZS Bugaj – Bizon Bąkowice 3:1; Unia Murów – Victoria Dobrzyń 2:3; Kłos Rychnów – LZS Gronowice 1:4; MKS II Kluczbork – LZS Bogacica 11:1; Piast Gorzów – Budowlani Strojec 7:1; LZS Szczedrzyk – LZS Rożnów 0:2; LZS Ligota Turawska – LZS Kujakowice 0:1
1. MKS II Kluczbork             26     54     83:43
2. LZS Gronowice                26     52     68:36
3. Victoria Dobrzyń              26     45     63:47
4. LZS Kujakowice               26     45     62:60
5. LZS Ligota Turawska        26     36     45:50
6. LZS Rożnów                    26     35     47:43
7. LZS Szczedrzyk               26     35     47:48
8. Unia Murów                     26     34     45:43
9. LZS Bogacica                  26     34     39:55
10. LZS Bugaj                     26     31     58:65
11. Piast Gorzów Śl.            26     30     56:64
12. Budowlani Strojec         26     30     36:52
13. Bizon Bąkowice             26     29     43:60
14. Kłos Rychnów               26     23     27:59  

Grupa II
XXVI kolejka: LZS Dąbrówka Górna – Czarni Korfantów 3:4; Skalnik Radoszowice – Olimpia Lewin Brzeski 2:6; Rodło Opole – LZS Popielów 3:2; TOR II Dobrzeń – LZS Malerzowice 11:0; LZS Kępa – Stal Osowiec 1:0; LZS Przywory – LZS Brynica 8:1; Wiking Opole – Sokół Niemodlin 0:3
1. LZS Przywory     26     60     77:24
2. Olimpia Lewin Brzeski     26     53     91:22
3. TOR II Dobrzeń Wlk.     26     46     73:43
4. Rudatom Kępa     26     46     51:38
5. Skalnik II Gracze/Radoszowice     26     43     67:49
6. Rodło Opole     26     41     61:72
7. Stal Osowiec     26     38     41:32
8. Sokół Niemodlin     26     36     57:58
9. Czarni Korfantów     26     35     60:72
10. LZS Popielów     26     32     52:40
11. LZS Malerzowice     26     23     39:86
12. LZS Brynica     26     20     34:75
13. LZS Dąbrówka Górna     26     19     40:77
14. Wiking Opole     26     19     35:90

Grupa IV
XXVI kolejka: LZS Piątkowice – Orzeł Olszanka 7:1; LZS Karłowice – Burza Lipki 0:2; Polonia Przylesie – LZS Kałków 1:3; Unia Głuchołazy – Agfa Prusinowice 2:2; LZS Kopice/Więcmierzyce – LZS Biała Nyska 5:1; LZS Kamienica Nyska – Metalowiec Łambinowice 9:1; LZS Ścinawa Nyska – GKS Grodków 5:3
1. LZS Piątkowice     26     61     87:38
2. GKS Grodków     26     52     62:33
3. LZS Kałków     26     50     74:44
4. LZS Ścinawa Nyska     26     47     47:40
5. Orzeł Olszanka     26     36     48:56
6. Unia Głuchołazy     26     36     64:54
7. LZS Kopice/Więcmierzyce     26     36     57:61
8. LZS Karłowice     26     35     52:60
9. Agfa Prusinowice     26     34     42:44
10. LZS Kamienica Nyska     25     32     61:69
11. Metalowiec Łambinowice     26     32     42:65
12. Polonia Przylesie     25     23     30:53
13. LZS Biała Nyska     26     21     59:88
14. Burza Lipki     26     17     29:55

KLASA B

Mecze: LZS Jankowice Wlk. – Pogoń II Łosiów/Janów (1:0); Pogoń II Łosiów/Janów – Rekapol Kościerzyce (0:2); Pogoń II Łosiów/Janów – LZS Łukowice Brz. (5:2); LZS Żłobizna – Pogoń II Łosiów/Janów (1:3) zweryfikowano jako walkowery dla rywali zespołu z Janowa
1. Rekapol Kościerzyce     24     60     88:26
2. Błękitni Przecza     24     45     67:42
3. Skorpion Lubsza     24     44     54:34
4. LZS Starowice     24     33     52:53
5. LZS Jankowice Wlk.     24     32     56:40
6. Parkowa Kantorowice     24     32     58:57
7. LZS Przylesie Dln.     24     32     67:73
8. LZS Łukowice Brz.     24     32     59:73
9. Bolko Kruszyna/Prędocin     24     30     57:56
10. Zryw Szydłowice     24     29     39:62
11. GKS II Grodków/Michałów     24     27     49:70
12. LZS Żłobizna     24     24     46:67
13. Pogoń II Łosiów/Janów     24     24     32:61
LZS Bąków wycofał się z rozgrywek

KLASA C

Grupa I
1. LZS Młodoszowice    12    32    51:12
2. KS Wojsław    12    26    56:21
3. LZS Nowa Wieś Mała    12    23    43:22
4. LZS Wierzbna    12    17    45:37
5. LZS Gałążczyce    12    15    36:38
6. LZS II Więcmierzyce/Kopice    12    6    9:68
7. LZS Tarnów Gr.    12    0    4:44

Grupa II
LZS Czeska Wieś – LZS Zwanowice 3:0 vo
1. Sokół Małujowice     12     25     30:12
2. KS Skarbimierz     12     21     22:13
3. LZS Obórki     12     20     27:14
4. LZS Czeska Wieś     11     19     26:24
5. LZS Brzezina     12     15     18:18
6. LZS Zwanowice     12     11     22:34
7. KS Pawłów     12     8     13:42

Baraże o awans do Klasy B: KS Skarbimierz – KS Wojsław 5:3 i 1:1
Awans do Klasy B: LZS Młodoszowice, Sokół Małujowice i KS Skarbimierz

OPOLSKA LIGA JUNIORóW

Polonia Głubczyce – MKS Kluczbork 4:2
1. Koksownik Zdzieszowice           30     75     90:27
2. Rodło Opole                           30     69     73:21
3. Odra Opole                            30     65     83:24
4. OKS Olesno                           30     60     91:49
5. TOR Dobrzeń Wlk.                  30     52     48:33
6. Start Namysłów                      30     51     51:40
7. BTP Piast Brzeg                      30     49     47:38
8. MKS Kluczbork                       30     46     68:45
9. Polonia Pogórze                      30     45     64:53
10. LZS Domaszkowice               30     40     53:57
11. RTS Koźle Rogi                     30     39     48:48
12. Polonia Głubczyce                 30     36     53:53
13. Plon Skoroszyce                   30     20     34:73
14. Ruch Zdzieszowice                30     15     29:80
15. Unia Krapkowice     30     14     20:94
16. Olimpia Lewin Brzeski     30     10     27:144

II LIGA JUNIORóW

Grupa nyska
XXV kolejka: Burza Lipki – Czarni Otmuchów 3:4; Atom Grądy – Unia Reńska Wieś 1:7; LZS Wojsław – LZS Ścinawa Nyska 2:1; LZS Kałków – Sudety Burgrabice brak wyniku; GKS Grodków – Polonia Nysa 0:6; Czarni Korfantów – LKS Biała Nyska brak wyniku; Polonia Głuchołazy – Sparta Paczków 8:0
1. Polonia Głuchołazy     25     57     74:25
2. Polonia Nysa     25     56     96:28
3. Sparta Paczków     25     49     69:36
4. Czarni Otmuchów     25     46     64:36
5. LZS Ścinawa Nyska     25     42     56:43
6. GKS Grodków     25     41     69:37
7. LZS Wojsław     25     39     73:50
8. Burza Lipki     25     35     57:59
9. Unia Reńska Wieś     25     32     55:81
10. LKS Biała Nyska     24     31     58:63
11. Atom Grądy     25     21     35:72
12. LZS Kałków     23     21     51:110
13. Sudety Burgrabice     23     19     30:73
14. Czarni Korfantów     24     3     8:82

KLASA A JUNIORóW

Grupa I
XIII kolejka: Polonia Przylesie – LZS Gnojna 4:1; Orzeł Olszanka – LZS Jankowice Wlk. 5:2; GKS Grodków/Michałów – LZS Kopice/Więcmierzyce 6:4
XIV kolejka: LZS Jankowice Wlk. – Polonia Przylesie 1:4; LZS Kopice/Więcmierzyce – Orzeł Olszanka 1:7; LZS Gnojna – LZS Przylesie Dln. 2:8
1. LZS Jankowice Wlk.     12     27     49:21
2. Orzeł Olszanka     12     25     40:19
3. Polonia Przylesie     12     22     33:24
4. LZS Przylesie Dln.     12     19     55:35
5. LZS Kopice/Więcmierzyce     12     13     36:43
6. LZS Gnojna     12     12     47:47
7. GKS Grodków/Michałów     12     6     11:78

Grupa II
XIV kolejka: Bolko Kruszyna/Prędocin – KS Skarbimierz 0:3 vo; Skorpion Lubsza – LZS Żłobizna 1:5; Pogoń Łosiów – Zryw Szydłowice 3:0 vo
1. Pogoń Łosiów                 12     36     69:14
2. LZS Żłobizna                  12     27     64:24
3. Skorpion Lubsza             12     21     53:24
4. KS Skarbimierz               12     21     38:24
5. Zryw Szydłowice             12     12     17:42
6. Olimpia Lewin Brzeski      12     9     37:57
7. Bolko Kruszyna/Prędocin  12     0     4:97

Baraże o awans do II ligi juniorów: Pogoń Łosiów – LZS Jankowice Wlk. 11:1; LZS Jankowice Wlk. – Pogoń Łosiów 2:7
Awans: Pogoń Łosiów

OPOLSKA LIGA JUNIORóW MŁODSZYCH

Start Namysłów – Pomologia Prószków 1:7; Swornica Czarnowąsy – BTP Piast Brzeg 0:11; Polonia Nysa – Pomologia Próśzków 2:4; Małapanew Ozimek – Pomologia Próśzków 0:2; Hetman Byczyna – BTP Piast Brzeg 0:1; BTP Piast Brzeg – Rodło Opole 1:5; Hetman Byczyna – MKS Kluczbork 0:6; Pomologia Prószków – TOR Dobrzeń 5:2
1. Odra Opole                          26     70     111:15
2. MKS Kluczbork                      26     61     120:16
3. Polonia Nysa                        26     56     112:34
4. Pomologia Prószków              25     56     91:33
5. Rodło Opole                         26     49     79:52
6. OKS Olesno                         26     47     81:46
7. Start Namysłów                    26     41     37:67
8. Małapanew Ozimek                26     40     69:59
9. BTP Piast Brzeg                    25     38     56:57
10. TOR Dobrzeń                      25     23     39:70
11. Hetman Byczyna                 25     18     34:79
12. Swornica Czarnowąsy          26     15     20:165
13. RTS Koźle Rogi                    26     13     19:91
14. UKS Kościerzyce                  26     3     10:94

LIGA TRAMPKARZY

Grupa I
1. GKS Grodków                 10     28     62:15
2. LZS Łukowice Brz.           10     19     44:32
3. KS Wojsław                     10     15     66:37
4. Orzeł Olszanka                10     15     48:26
5. LZS Przylesie Dln.           10     6     26:72
6. Polonia Przylesie             10     6     10:74

Grupa II
XIV kolejka: Burza Lipki – Victoria Dobrzyń 7:5; Pogoń Łosiów – KS Skarbimierz 4:2; Olimpia Lewin Brz. – LZS Żłobizna 3:0 vo; BTP Piast Brzeg – UKS Kościerzyce 5:0
1. Olimpia Lewin Brz.                  14     37     87:11
2. BTP Piast Brzeg                      14     36     98:17
3. Pogoń Łosiów                          14     28     66:53
4. KS Skarbimierz                       14     22     41:35
5. Burza Lipki                             14     14     38:69
6. UKS Kościerzyce                     14     13     35:54
7. Victoria Dobrzyń                     14     13     30:53
8. LZS Żłobizna                          14     0     16:129

Finał mistrzostw Podokręgu: Olimpia Lewin Brz. – GKS Grodków 3:2; GKS Grodków – Olimpia Lewin Brz. 0:2
Mistrz: Olimpia Lewin Brzeski

PUCHAR POLSKI
Na szczeblu wojewódzkim

Finał: TOR Dobrzeń Wlk. – Skalnik Gracze 0:1