USC w Grodkowie przyjmuje zgłoszenia jubileuszu Złotych Godów

0
fot. archiwum

Grodkowski Urząd Stanu Cywilnego do 12.06.2020 przyjmować będzie wnioski od małżeństw, które w tym roku obchodzą 50-lecie pożycia małżeńskiego. Dzięki złożeniu owych wniosków, pary otrzymają Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.


Przeżycie w związku małżeńskim 50 lat to zdecydowanie powód do dumy, który wymaga specjalnego odznaczenia i uhonorowania półwiecznego tworzenia najważniejszej komórki społecznej jaką jest rodzina. Pary małżeńskie mogą ubiegać się w Grodkowie o przyznanie z tego tytułu specjalnego medalu. Wnioski przyjmowane są w miejscowym Urzędzie Stanu Cywilnego. 

Urząd Stanu Cywilnego w Grodkowie zwraca się z prośbą do par, które w tym roku obchodzą Złote Gody i chciałyby otrzymać Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie (dotyczy par, które nie zgłosiły jeszcze chęci otrzymania medali), aby w terminie do 12 czerwca 2020 r. dokonały zgłoszenia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Grodkowie, ul. Warszawska 29, 49-200 Grodków, I piętro, p. nr 30 bądź skontaktowały się z tut. USC pod nr tel. 77 40 40 346. – czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie Urzędu Miejskiego w Grodkowie www.grodkow.pl

Gorąco zachęcamy do zgłaszania jubileuszu i odbioru medali.