W Brzegu będzie można driftować! Powstaje tor dla elektrycznych gokartów [Uwaga konkurs]

1
Reklama
Materiał wyborczy KWW Krzysztofa Grabowieckiego
Materiał wyborczy Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
Materiał wyborczy KWW Krzysztofa Grabowieckiego

Już 2. września w kompleksie budynków przy ul. Trzech Kotwic w Brzegu nastąpi wielkie otwarcie nietuzinkowej atrakcji. Firma KiMa Group wychodzi z ofertą driftowania nowatorskimi pojazdami typu Crazy Cart. Jazda w kontrolowanym poślizgu będzie odbywała się po wyznaczonym torze z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.


  • „Crazy Cart to po prostu elektryczne gokarty, stanowiące alternatywę dla tradycyjnych gokartów. Zasada poruszania się takim sprzętem jest nieco inna, bo charakterystyka jazdy nawiązuje do popularnego driftowania, czyli wprowadzeniu pojazdu w kontrolowany poślizg i w ten sposób  pokonywaniu zakrętów. Takie wyścigi na specjalnie przygotowanym torze przynoszą mnóstwo emocji” – mówi Maciej Sławny, współwłaściciel firmy KiMa Group.

Z pojazdu Crazy Cart mogą korzystać osoby, które ukończyły 6 lat. Na torze można ścigać się indywidualnie lub grupowo. Istnieje również możliwość rezerwacji toru na wyłączność. Profesjonalna obsługa zadba o nasz komfort i bezpieczeństwo na torze oraz udzieli cennych wskazówek, dzięki którym jeszcze efektywniej będziemy jeździć bokiem.

  • „Jesteśmy pasjonatami motoryzacji i lubimy dobrą rozrywkę, dlatego zdecydowaliśmy się połączyć nasze zainteresowania i stworzyć w Brzegu nietuzinkową atrakcję. Jesteśmy przekonani, że nasza inicjatywa spodoba się każdemu, kto nas odwiedzi i zasmakuje szalonej jazdy. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, bo ta forma rozrywki jest dla każdego” – zachęcają przedstawiciele toru TeraBokiem.

Tor z elektrycznymi gokartami mieści się w Brzegu przy ul. Trzech Kotwic 11G (dawny salon meblowy) i będzie czynny od 2. września: od poniedziałku do czwartku w godzinach 11:00 – 21:00; w piątki od 10:00 do 22:00; soboty i niedziele od 10:00 do 22:00. Cennik oraz szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej TeraBokiem.pl.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
Materiał wyborczy KWW ŁĄCZY NAS BRZEG - GRZEGORZ CHRZANOWSKI
Materiał wyborczy Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość

Z okazji otwarcia nowej atrakcji w Brzegu, portal Brzeg24.pl przygotował dla Czytelników konkurs, w którym do wygrania są vouchery na elektryczne gokarty. Do wygrania jest 5 biletów uprawniających do skorzystania z 10-minutowej jazdy bokiem! Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zaproponować hasło reklamowe dla nowej rozrywki w Brzegu. Swoje propozycje można pisać w komentarzu pod postem na Facebooku lub na e-mail: brzeg@terabokiem.pl.

Propozycje można zgłaszać do 6 września do godz. 23:59. Po tym terminie firma TeraBokiem wybierze 5 najciekawszych propozycji i rozda ich autorom vouchery na szaloną jazdę bokiem!

Reklama
Materiał wyborczy KWW Krzysztofa Grabowieckiego
Materiał wyborczy KWW ŁĄCZY NAS BRZEG - GRZEGORZ CHRZANOWSKI
Materiał wyborczy KWW Krzysztofa Grabowieckiego