Koniec kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Grodkowie

0

Dnia 26 czerwca 2018 r. odbyła się uroczysta, ostatnia sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Grodkowie w kadencji 2016-2018 r. W sesji uczestniczył Burmistrz Grodkowa Marek Antoniewicz, Zastępca Burmistrza Waldemar Wójcicki, Dariusz Gajewski Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Grodkowie, Tomasz Zeman Radny Powiatu Brzeskiego, Paweł Birecki opiekun Młodzieżowej Rady Miejskiej w Grodkowie, Anna Jakubów podinspektor ds. obsługi klienta i Rady Miejskiej, jak również uczniowie-radni i nauczyciele.


Podczas uroczystej sesji Burmistrz Grodkowa wraz z Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Grodkowie wręczyli pamiątkowe statuetki oraz dyplomy dla młodych radnych. Burmistrz Grodkowa podziękował za pełną zaangażowania pracę dla dobra młodzieży gminy Grodków w kadencji 2016-2018. Podziękował za wysiłek włożony na rzecz upowszechniania idei demokracji, życząc dalszych sukcesów w życiu osobistym i szkolnym.

Statuetki przyznano dla:

1. Białek Marcelina
2. Gajek Żaklina
3. Demichowicz Jan
4. Szoma Szymon
5. Górska Aleksandra
6. Janiszewska Angelika
7. Klimczak Łukasz
8. Kukuła Estera
9. Kwarta Paulina
10. Maciąg Wiktoria
11. Manowita Agnieszka
12. Płonka Klaudia
13. Romanów Patrycja
14. Walczak Malwina

Dodatkowo Burmistrz Grodkowa złożył także podziękowanie dla Szkół za zaangażowanie i wsparcie oraz umożliwienie aktywnego udziału w życiu społecznym, kulturalnym i edukacyjnym Młodzieżowej Rady Miejskiej w Grodkowie. Wręczył pamiątkowe podziękowania.

Bardzo dziękujemy za udział w sesji młodzieży ze szkół, a także nauczycielom i pracownikom, którzy uczestniczyli w tym ważnym wydarzeniu.