Dieta pudełkowa w Brzegu – czy warto z niej skorzystać?

0

Zdrowe odżywianie jest podstawą racjonalnego trybu życia, w którym dba się o podaż kalorii na odpowiednim poziomie, zbilansowane, pełnowartościowe posiłki, aktywność fizyczną i dobre samopoczucie emocjonalne. Bez prawidłowo skomponowanych posiłków nie można mówić w ogóle o zdrowiu, dlatego sprawdź, jak wygląda dieta pudełkowa w Brzegu. Dowiedz się, dlaczego warto z niej skorzystać i zamów zestaw dla siebie.

1. Dieta pudełkowa Brzeg – dla kogo?

2. Catering dietetyczny na cały tydzień

3. Dieta pudełkowa wsparciem w walce o szczupłą sylwetkę

Catering dietetyczny jest kierowany do wszystkich osób, którym zależy na zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Zdrowa dieta opiera się na dużej ilości warzyw, owoców, węglowodanów złożonych i produktów białkowych. Tworzenie zbilansowanych posiłków zajmuje sporo czasu, dlatego wybierz dietę pudełkową, która zostanie dostarczona pod drzwi. Sprawdź, dlaczego fit dieta w pudełkach to idealny wybór dla Ciebie. 

Dieta pudełkowa Brzeg – dla kogo?

Catering dietetyczny jest odpowiedni dla każdego bez względu na wiek, masę ciała, aktywność fizyczną i specjalne potrzeby żywieniowe. W mieście Brzeg – Catering dietetyczny Power Meal dostarcza zdrowe posiłki na cały tydzień prosto pod drzwi domu. Od poniedziałku do soboty o poranku otrzymuje się gotowe dania na cały dzień. W sobotę na zamawiającego czekają boxy na dwa dni – dodatkowe pudełka są przeznaczone na niedzielę. 

W Brzegu dieta w pudełkach jest przystosowana do osób, które mogą jeść wszystkie produkty lub z różnych powodów wykluczają część składników z posiłków. Dieta standard jest przeznaczona dla wszystkich osób, które mogą spożywać dowolne składniki. Dieta bezglutenowa, dla zrzucających zbędne kilogramy bez spożycia mięsa lub nietolerujących laktozy powstaje natomiast z wykluczeniem części produktów. Przykładowo, fit dieta standardowa zawiera chude mięso, ryby, a także nabiał, podczas gdy dieta wegańska jest pozbawiona składników pochodzenia zwierzęcego. Bez względu na rodzaj wybranej diety, posiłki są serwowane z dostawą prosto do domu. 

Catering dietetyczny na cały tydzień

Spożywanie pełnowartościowych posiłków na co dzień jest trudne, zwłaszcza gdy sporo czasu spędza się w pracy. Osoby zamawiające catering otrzymują, świeże pyszne posiłki z dostawą do domu w atrakcyjnej cenie. Dla czytających artykuł Power Meal, dostawca cateringu, oferuje rabat 5% na hasło POWER5. Dzięki temu nie musisz już stosować drogich diet, opartych na kosztownych koktajlach lub suplementach zamiast na zbilansowanych składnikach codziennej diety. 

Standardowa dieta pudełkowa 1000 kcal jest dostępna w cenie 54 zł dziennie. Jeśli dietę zamawia się na co najmniej 20 dni, uzyskuje się dodatkową zniżkę w wysokości 60 zł i 3 zł za każdy kolejny dzień. Testowy catering jest dostępny na okres 3 dni w cenie 39 zł za dzień. Wszystkie dania są dostarczane pod wybrany adres o poranku, by zacząć dzień od zdrowego śniadania. 

Dieta pudełkowa wsparciem w walce o szczupłą sylwetkę

Zamawiając dietę pudełkową, znacznie łatwiej gubi się zbędne kilogramy. Dieta 1000 kcal lub ketogeniczna przyśpieszają spalanie tkanki tłuszczowej i sprawiają, że ciało staje się smukłe. Jadłospis jest jednocześnie pełen smacznych, świeżych posiłków, w których królują warzywa, zdrowe tłuszcze roślinne, ryby i chude mięso. Dla osób chcących pozbyć się nadwagi odpowiednia jest również dieta sirt food, popularyzowana przez wiele gwiazd. Do oczyszczenia organizmu odpowiedni jest za to sokowy detox, podczas którego organizm otrzymuje solidną dawkę witamin, minerałów i błonnika. 

Promocja!

Skorzystaj z kodu: LATO2021 dzięki któremu, w cateringu dietetycznym Power Meal zamówisz dowolną dietę tańszą aż o 15%. Ilość kodów ograniczona.

Jeżeli limit wykorzystanych kodów został osiągnięty, nic straconego, możesz użyć kodu: POWER5  lub zamówić dietę testową na 3 dni, oszczędzając nawet 108 zł.

W cateringu dietetycznym Power Meal dostawa jest zawsze darmowa!