Mateusz jest osobą niewidomą, ale radzi sobie nawet z tworzeniem stron internetowych

0
fot. wykupslowo.wordpress.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do naszej redakcji zgłosił się 22-latek z Chorzowa. Mateusz od kilku tygodni prowadzi ciekawy projekt, który polega na bezpłatnym przygotowaniu prostej strony internetowej dla firmy lub instytucji, która nie posiada swojej witryny w internecie. Absolwent Technikum Administracyjnego dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie chciałby nawiązać współpracę z firmami z powiatu brzeskiego.


– Obecnie intensywnie poszukuję firm z Brzegu i okolic. Po wykonaniu strony internetowej istnieje możliwość przeniesienia jej na inny serwer lub pozostawienie na naszym serwerze. Jestem osobą niewidomą, ale to nie pierwszy projekt, który realizuję. Wcześniej zorganizowałem 2 konkursy plastyczne dla dzieci. Jeden w 2015 roku pt. „Pieniądz przyszłości”, a drugi w 2014 roku pt. „Kreatywne dziecko”. W każdym konkursie wzięło udział ponad 700 osób – mówi Mateusz Pawłowski.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama
Reklama

Dodajmy, że 22-latek przeprowadził też akcję społeczną polegającą na pozyskiwaniu gadżetów szkolnych od sponsorów i przekazywaniu ich dla placówek edukacyjnych i potrzebujących dzieci.

Zainteresowane osoby współpracą mogą kontaktować się z Mateuszem telefonicznie pod numerem 505-904-182 lub za pośrednictwem strony internetowej: www.enet.ovh.

Reklama