Co nowego w OH KINO Oława? Święto kina i bilety za 12 zł

0

W dniach 15 – 16 grudnia Święto Kina! Bilety na wszystkie repertuarowe filmy w oławskim OH KINO w cenie 12 zł. Święto Kina jest cykliczną imprezą mającą na celu promocję kinematografii i kultury oglądania filmów na wielkim ekranie. OH KINO Oława jak co tydzień oferuje najświeższe premiery filmowe.


„Był sobie Deadpool” – do kin powraca największy cwaniak wśród super bohaterów w baśniowej i ugrzecznionej wersji produkcji „Deadpool 2”. Ponad 20 minut dodatkowych scen i cała masa niespodzianek. Film dostępny w wersji z napisami i dubbingiem.
Zwiastun: https://ohkino.pl/olawa/film/442

„Kursk” – Rosyjski, atomowy okręt podwodny „Kursk” ulega wypadkowi. Brytyjski rząd oferuje pomoc w poszukiwaniu ocalałych z tragedii.
Zwiastun: https://ohkino.pl/olawa/film/433

Przedpremiery:
„Mary Poppins powraca”, czyli sequel znanej wszystkim historii sprzed lat. Mary Poppins, przy użyciu swoich zdolności, pomaga rodzinie na nowo odkryć radość, której brakuje w ich życiu. W obsadzie min. Emily Blunt, Meryl Streep, Colin Firt.
Zwiastun: https://ohkino.pl/olawa/film/427

„Aquaman”, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całego świata. Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu.
Zwiastun: https://ohkino.pl/olawa/film/426

„Teraz albo nigdy” – Maya jest świetna w swojej pracy, lecz choć od lat zabiega o awans, zawsze jej wymarzone stanowisko dostaje jakiś łysiejący facio z brzuchem. Powód? Dziewczyna ma łeb jak sklep, ale brak jej odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia jednak zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do wielkiego lśniącego biurowca. I nagle wszystkie marzenia się spełniają…
Zwiastun: https://ohkino.pl/olawa/film/436

Pełny repertuar dostępny na stronie: http://www.ohkino.pl/olawa/repertuar/