Mieszkanka Brzegu zatrzymana z dopalaczami

0
fot. KPP w Brzegu

Policjanci z brzeskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Izby Administracji Skarbowej w Opolu zatrzymali 25-lenią mieszkankę Brzegu. Kobieta posiadała ponad 40 gramów psychoaktywnych środków odurzających. Grozi jej kara do 10 lat więzienia.


– Kryminalni z Brzegu podejrzewali 25-latkę o przestępczość narkotykową. Kilka dni temu wspólnie z funkcjonariuszami z opolskiej izby administracji skarbowej oraz specjalnie wyszkolonym do poszukiwania substancji psychotropowych psem, weszli do mieszkania kobiety. Podczas przeszukania pokoju funkcjonariusze ujawnili trzy woreczki z krystaliczną substancją. Test na urządzeniu do badania środków odurzających wskazał, że ujawnione środki to ponad 40 gramów dopalaczy o nazwie 4-MMC i 2C-B. Pakunki schowane były w komodzie – informuje mł. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy KPP w Brzegu.

Policjanci zabezpieczyli substancje i telefon komórkowy. Zatrzymana usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznała. Grozi jej teraz kara do 10 lat więzienia.