Kabaret Paranienormalni wystąpi w Brzegu! Mamy dla was wejściówki [konkurs]

0
fot. Kabaret Paranienormalni
Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię, czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć „bez znieczulenia”. 15 lat…, tyle właśnie kończą Paranienormalni! A co robi 15-latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Przyjeżdża do Brzegu i obraca wszystko w żart.

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena. „Bez znieczulenia” to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15-lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze – czy teściowa to też rodzina?

Artyści wystąpią na scenie Brzeskiego Centrum Kultury 26.04.2021 r. o godzinie 19:00. Ostatnie wejściówki w cenie 60,00 zł można zarezerwować na stronie www.biletyna.pl lub wygrać w naszym konkursie!

Dla Czytelników portalu Brzeg24.pl oraz tygodnika Panorama Powiatu przygotowaliśmy sześć biletów. Aby wziąć udział w losowaniu wejściówek wystarczy zalajkować i udostępnić ten artykuł na Facebooku. Konkurs trwa od 15.03.2021 r. do 28.03.2021 r. Lista zwycięzców zostanie opublikowana w tym miejscu najpóźniej do 31.03.2021 r.


Oto lista osób, które wygrały wejściówkę na występ kabaretu Paranienormalni: Angelika Malinowska, Marta Chacz, Zdzisława Dąbrowska – Budas, Konrad Kruczek, Gosia Szałańska, Aneta Choptiana! Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 690-80-30-70 w celu odebrania biletu (w dniach od 8 do 22 kwietnia).