Poszukiwany listem gończym awanturował się na dworcu PKP w Brzegu

0
fot. KPP w Brzegu
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z brzeskiej komendy zatrzymali 37-letniego mieszkańca województwa śląskiego. Mężczyzna zakłócał ład i porządek publiczny na dworcu kolejowym w Brzegu. Szybko się okazało, że to nie jedyne przewinienie awanturnika. 37-latek był poszukiwany listem gończym.


  • „8 listopada około godziny 2:00 w nocy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego otrzymali wezwanie do zakłócania ładu i porządku publicznego. Na miejscu policjanci zastali zgłaszającego i awanturującego się mężczyznę, który mimo uspokajania przez służby kolejowe nie reagował” – informuje asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

Mundurowi podjęli interwencję i okazało się, mieszkaniec Śląska figurował jako osoba poszukiwana. Od kilku miesięcy ukrywał się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości.

  • „37-latek w przeszłości był zatrzymywany za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu, a zasądzony zakaz kierowania łamał. Dodatkowo na swoim koncie ma przestępstwa przeciwko mieniu, m.in. rozbój. Funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego i przewieźli do komendy. Mężczyzna trafił już do więzienia, gdzie spędzi najbliższe 3,5 roku” – podsumowuje Patrycja Kaszuba z brzeskiej komendy.
Reklama
Reklama
Reklama