XXV Koźminecki Wyścig Kolarski MTB

0

Wiktoria Madejska, Zuzanna Wojdyła oraz Helena Szetelnicka, stanęły na podium swoich kategorii wiekowych w wyścigu kolarskim MTB w Koźminku. To już kolejny sukces młodych zawodniczek Ziemi Brzeskiej w tym roku, a sezon szosowy i torowy dopiero się zacznie.

9 marca w Koźminku odbył XXV Wyścig Kolarski MTB. Tradycyjnie, trasę wyścigu zlokalizowano na terenie lasku „Brzezinka”, natomiast dystans jednej pętli liczył około 1700 m.

• „W najmłodszej kategorii wiekowej pojechała Helena Szetelnicka i zajęła 2. miejsce. W kat. żakini 3. miejsce wywalczyła Zuzanna Wojdyła, a 4. pozycję Hanna Wojdyła, natomiast w kat. młodziczek 2. miejsce zajęła Wiktoria Madejska, a na 9. miejscu uplasowała się Zofia Wojdyła” – informuje trener Franciszek Moszumański.

Kolejny wyścig w formule MTB, w którym pojadą zawodniczki Ziemi Brzeskiej, odbędzie się 16 marca w Kaliszu.