Bieganie nad morzem i ciężkie treningi połączone z atrakcjami nadmorskiej miejscowości, czyli obóz letni Kotwicy Brzeg w Darłówku

0
fot. Kotwica Brzeg

Od 31 lipca do 12 sierpnia biegacze klubu sportowego Kotwica Brzeg przebywają na obozie sportowym w nadmorskiej miejscowości Darłówko. Wola walki z własnymi słabościami, wytrwałością, zaparciem do ciężkich treningów i regeneracją na pięknej plaży w Darłówku, to połączenie sportu z rekreacją.


– Codziennie odbywają się treningi, a bieganie na plaży po grząskim piasku to żadna przeszkoda dla naszych biegaczy, którzy mają wielkie samozaparcie. Wielu z nich przyjechało tutaj, aby przygotować się do ważnych zawodów między innymi Mistrzostw Polski – mówi Aleksander Klimek, rzecznik prasowy KL Kotwica Brzeg.

Chwilę po treningu i obiedzie uczestnicy obozu odpoczywają na piaszczystej plaży korzystając z uroków Morza Bałtyckiego, a po każdym intensywnym dniu regenerują się w ośrodku wypoczynkowym, gdzie mogą korzystać z wielu udogodnień.

Poza treningami i plażowaniem uczestnicy sportowego zgrupowania biorą udział w zajęciach artystycznych. Kotwica Brzeg przesyła gorące pozdrowienia dla mieszkańców Brzegu.