Stal Brzeg – MKS Gogolin – zadecydował karny w 94′ minucie

0

W 3. kolejce rozgrywek IV. ligi Stal Brzeg gra na własnym boisku z MKS-em Gogolin. Po 45. minutach był wynik 0:0. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Stali.

STAL BRZEG – MKS GOGOLIN  1:0  (0:0)

STAL: Szymocha – Dołgan, Kiełbasa, Strząbała, Sikorski, Boczarski, Szpak, Kulczycki, Gajda, Jaworski, Lipiński. Trener Sebastian Sobczak

90+5′

Jeszcze podwyższyć prowadzenie mógł Damian Bonar, zamiast strzelać źle podał do swojego brata. Koniec meczu.

90+4′

Trener gości odesłany przez arbitra na trybuny. Sikorski podchodzi do karnego … bramkarz rzucił się w prawo, Sikor posłał piłkę w lewo … 1:0 dla Stali!!!

90+2′

To jest hit! Karny dla Stali… Po centrze Gajdy do strzału głową szykował się Jaworski. Obrońca MKS-u odbił jednak piłkę ręką.

90+1′

Goście robią zmianę na czas.

89′

Goście też mogli strzelić. Z 23 metrów uderzał Mizielski. Tylko dobra parada Szymochy ustrzegła Stal przed porażką.

86′

Akcja meczu. Jaworski po kontrze dośrodkował w pole karne. Piłkę złapał bramkarz MKS-u, ale ją wypuścił wprost pod nogi Łukasza Bonara. Ten trochę się tego nie spodziewał, ale i tak powinien posłać futbolówkę do pustej bramki – wszystko działo się na 6-7 metrze – brzeżanin przestrzelił wysoko nad poprzeczką.

83′

Rzut rożny dla Stali – Kiełbasa wrzuca, ale nic to nie przynosi.

80′

Ufff! Odetchnęli z ulgą brzescy kibice. Bekiesch przepchnął Strzabałę, potem wymanewrował Sikorskiego, już był sam na sam z Szymochą, ale wślizgiem zablokował strzał jeden z wracających do obrony piłkarzy Stali.

79′

Żółta kartka dla Boczarskiego, który zatrzymał faulem kontrę gości. Centra z wolnego w pole karne Szymochy niegroźna, ale piłka wyślizguje się z rąk bramkarzowi Stali – jest rzut rożny, po którym o włos od zdobycia gola są goście.

75′

Dobra akcja Boczarski – Mazur – Bonar Ł. – Jaworski. Ten ostatni kończy centrą, po której Stal ma rzut rożny. Po wrzutce Ł. Bonara, na 4 m główkuje niecelnie Jaworski, to powinien być gol.

73′

Zmiana nr 4 w Stali, za Lipińskiego wchodzi drugi z braci Bonarów.

69′

Pierwszy rzut rożny dla Stali, także trzecia zmiana, za Kulczyckiego – Janeczek. Po dośrodkowaniu Boczarskiego mocno niecelnie strzela Lipiński.

67′

Druga zmiana w Stali, za Dołgana – Mazur. Żółta kartka za symulowanie dla Prefety.

65′

Dobra kontra Stali. Kulczycki rozprowadził Jaworskiego do prawego skrzydła, ten mocno dośrodkował, ale będący na czystej pozycji Gajda przekopał stadion.

62′

Dobry strzał Prefety z 25 m, odpowiednia siła, tylko bez precyzji.

58′

Pierwsza zmiana w Stali, za Szpaka wszedł Bonar. Po chwili zamieszanie w polu karnym gości, piłka po dośrodkowaniu z lewej strony zatańczyła na poprzeczce bramki MKS-u.

54′

Stal naciska, MKS ma problem z wyjściem z własnej połowy.

51′

Świetny drybling Kiełbasy na lewym skrzydle. Minął dwóch obrońców i zagrał płasko w pole karne. Uderzał Jaworski – gdyby nie nogi obrońcy MKS-u, byłoby 1:0.

47′

Oba zespoły oddały po jednym strzale. Gajda główkował wprost w ręce bramkarza MKS-u, Wróbel ledwo pchnął piłkę.

46′

Rozpoczynamy relację z II części meczu. Drużyny przystąpiły do niej w zmienionych składach, poza jednym wyjątkiem – w ekipie gości wszedł Piotr Bekierz. Relację z I połowy możesz zobaczyć TUTAJ