LZS Victoria Kościerzyce w nowych strojach

0

Realizowana przez sieć sklepów KiK akcja „Z pasji do piłki…” przyciąga coraz więcej klubów i akademii piłkarskich. Ostatnio również LZC Victoria Kościerzyce podjął współpracę z firmą, w ramach której otrzymał za darmo nowe stroje do gry dla swoich wychowanków.


Zawodnicy otrzymali komplety, składające się z koszulek, spodenek i getrów, w dwóch zestawach kolorystycznych: biało-niebiesko-czarne i biało-czerwono-czarne.

To dla nas świetna inicjatywa, której w pełni się oddajemy. Przekazujemy stroje klubom piłkarskim w całej Polsce, doceniając ambicje i motywację dzieci i młodzieży do aktywności fizycznej. Chcemy ich wspierać, by umacniać ich zainteresowania. LZS Victoria Kościerzyce jest doskonałym partnerem, któremu z chęcią przekazaliśmy sprzęt. Trzymamy kciuki za odnoszone przez piłkarzy sukcesy i życzymy im wielu zwycięstw – mówi Mariusz Kulik, dyrektor generalny sieci KiK Polska.

„Z pasji do piłki…” jest akcją CSR firmy KiK, w ramach której kluby i akademie piłkarskie ze wszystkich regionów Polski mogą otrzymać sprzęt do gry. Przekazywane zestawy dla drużyn grających w piłkę nożną – od dziecięcych po seniorskie – składają się z koszulek, spodenek i getrów. Firma KiK nawiązuje współpracę z klubami w miastach, w których posiada swoje sklepy, ale także z innych zakątków kraju, z jakich zgłaszają się chętne kluby. Do tej pory stroje trafiły do kilkunastu tysięcy zawodników.