Allegro Pay weszło w życie. To bardzo ciekawa metoda płatności!

0

W połowie tego miesiąca informowałem Was o tym, że dzisiaj, tj. 31 lipca, Allegro wprowadzi własną metodę płatności na ich platformę. Jak zapowiadali, tak też się stało. Jest to zupełnie coś innego, aniżeli to, czego się spodziewano. To naprawdę ciekawa opcja płatności.

Odroczenie płatności, zakup na raty – to oferuje Allegro Pay

Nowa forma płatności od dnia dzisiejszego została udostępniona pierwszej grupie użytkowników Allegro. Ma to być kilkadziesiąt tysięcy osób, a z każdym miesiącem grono to będzie się rozszerzać aż do końca tego roku. Jak sprawdzić, czy otrzymaliśmy dostęp? Wystarczy się zalogować i zobaczyć, czy na stronie głównej widzimy komunikat o Allegro Pay. Co nam to umożliwia? Dzięki temu, po wypełnieniu prostego wniosku oraz indywidualnej analizie w oparciu o zewnętrzne bazy oraz historię zakupów na Allegro, możemy uzyskać do 4 tysięcy złotych limitu na zakupy. Dzięki temu możemy odłożyć płatność za zakupy o 30 dni lub też rozłożyć ją na raty. Dostępne jest 5, 10 lub 20 rat z oprocentowaniem 7.2% w skali roku. Zadłużenie to możemy spłacać wygodnie przy użyciu BLIK-a lub szybkiego przelewu.

Allegro Pay

Wniosek o ten limit składamy tylko raz i po spłacie zadłużenia, ten nam się odnawia. Nie musimy zatem za każdym razem wypełniać formalności, jeśli chcemy skorzystać z zakupów na raty. Jeśli jesteśmy użytkownikami abonamentu Allegro Smart, mamy dostęp do jeszcze jednej opcji. Są to 3 raty, które są nieoprocentowane – oddajemy tyle, ile zapłaciliśmy. To jest, według mnie, najciekawsza opcja z tych wszystkich, biorąc pod uwagę to, że Allegro Smart jest tanie jak barszcz, a pozwala nam oszczędzić na zakupach bardzo dużo. A właśnie, skoro już o nim mowa, do dzisiaj trwa promocja, gdzie możemy wykupić roczny abonament Allegro Smart za zaledwie 39 zł. Oznacza to, że po 3-4 zakupach zwróci nam się ta kwota dzięki zaoszczędzeniu na kosztach dostawy. Jak Wam się podoba nowa opcja płatności na Allegro? Dostaliście już do niej dostęp czy może jeszcze musicie poczekać? Myślicie, że skorzystacie z niej?