Ruszają „warsztaty frankowe”. Pierwsze spotkanie w Lewinie Brzeskim

0
fot. materiały prasowe
Reklama

Masz kredyt waloryzowany do franka szwajcarskiego i nie wiesz jak działać? Te warsztaty są dla Ciebie! Spotkania poprowadzi przedstawiciel Kancelarii Optima Legal Consulting, radca prawny Paweł Artymionek. Pierwsze spotkanie w naszym regionie odbędzie się już we wtorek (04. lutego) o godz. 18:00 w Urzędzie Miejskim w Lewinie Brzeskim.


Kredyty frankowe często spędzają sen z powiek osobom, które je muszą spłacać. W mediach przetoczyła się dyskusja na temat tychże kredytów i kredytobiorców, którzy mają z nimi różnego rodzaju problemy. Wielu frankowiczów nie zna swoich praw i możliwości, a po korzystnym orzeczeniu TSUE z 3 października 2019 r. wciąż wiele osób nie wie gdzie szukać porady prawnej w swojej sprawie.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej

Cykl wykładów ma na celu zaprezentować obecną linię orzeczniczą w sprawach frankowiczów, wyjaśnić czy warto iść do sądu walczyć o swoje prawa i jak odpowiedzialnie przeanalizować swoją sytuację prawną.

– Zdecydowałem się prowadzić nieodpłatnie warsztaty frankowe, ponieważ jako radca prawny specjalizujący się w tej temacie doskonale zdaję sobie sprawę z trudności i niejasności prawnych. Moja kancelaria Optima Legal Consulting wykonuje dla każdego zainteresowanego kredytobiorcy, który zaciągnął kredyt w złotówkach denominowanych lub indeksowanych do franka szwajcarskiego, darmową analizę umowy kredytowej. Można wtedy przeanalizować sytuację prawną i ocenić swoje szanse wygranej przed sądem – tłumaczy mecenas Paweł Artymionek.

Dodajmy, że „warsztaty frankowe” wrocławskiej kancelarii są prowadzone na terenie całej Opolszczyzny, a w powiecie brzeskim odbędą się w Lewinie Brzeskim, Brzegu i Skarbimierzu. Więcej szczegółów w tej sprawie można uzyskać pod nr tel. 570-911-822.

Reklama